Blockchain ve Kripto Para Hukuku

2008’de ilk kripto para ‘’bitcoin’’ in ortaya çıkması ile birlikte hızla talebi ve kullanımı artan kripto paralar ve bu teknolojinin arkasındaki ‘’blockchain’’ teknolojisi, Dünyayı derinden etkilemiştir. Ekibimiz, bu teknolojileri ve hukuki süreçleri yakından takip etmekte ve multdisipliner bakış açısı ile hizmet vermektedir.

Ekibimiz, kripto para borsalarını işletenlere ve kripto para borsası sahiplerine kuruluşlarında hukuki ,finansal ve bilgi sistemleri boyutu ile gerekli altyapıların oluşturulmasından, süreç boyunca luşan problemlerin çözülmesine kadar gerekli yardım önleyici ve kapsayıcı bakış açısı ile sağlanmaktadır.

Juris Hukuk ve Danışmanlık, blockchain teknolojisinin kullanıldığı farklı sektörlerdeki kişi ve şirketlere de gerekli hukuki altyapının oluşturulması konusunda destek vermektedir.

·                     Kripto para borsalarının tüm hukuki ve finansal altyapılarının kurulması

·                Kripto para borsalarının hukuki, finansal ve bilgi sistemleri boyutu ile ulusal ve uluslararası mevzuat e standartlara uyumlarının gerçekleştirilmesi

·                     Kripto para borsalarının süreçteki hukuki ve cezai sorunlarına çözümler

·                     ICO/Token'lar için dökümanların ve hukuki süreçlerin tamamlanması

·                     ICO süreçleri yönetimi

·                     Sektörde bireysel ve kurumsal müvekkillere hukuki finansal destek

Sektör hakkında bireysel ve kurumsal müvekkillere genel hukuki danışmanlık sağlanması Uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçmek için iletisim@jurishukuk.com adresine e-posta atınız.

 

İletişim

Nasuh Akar Mahallesi 1404. Sokak No: 18/31 Trio Suit, Çankaya/ ANKARA

Takip Et

Duyurulardan haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi girin ve abone olun.